Rekombinowany czynnik stymulujący tworzenie kolonii granulocytów i makrofagów po autologicznym transporcie szpiku kostnego z powodu raka limfatycznego ad 8

Chociaż przeżycie nie uległo poprawie, nastąpiło znaczne skrócenie czasu hospitalizacji z powodu zmniejszonej chorobowości. Finansowanie i ujawnianie informacji
Obsługiwane przez granty (CA 18029, CA 34183 i CA 47748) od National Cancer Institute i Department of Health and Human Services.
Jesteśmy wdzięczni K. Blake i M. Whalen w Dana-Farber Cancer Institute; J. Pearsonowi z Centrum Medycznego Uniwersytetu w Nebrasce; K. Shannon-Dorcy, K. Lilleby i K. Lee za główną pomoc i zarządzanie danymi w prowadzeniu tego badania; do V. Rutkowskiej za doskonałą pomoc w przygotowaniu manuskryptu; a także personelowi pielęgniarskiemu, pracownikom, towarzyszkom i asystentom lekarzy w Dana-Farber Cancer Institute, Centrum Medycznym Uniwersytetu w Nebrasce oraz Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona w celu zapewnienia wyjątkowej opieki nad pacjentami.
Author Affiliations
Od Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona (JN, JWS, CDB, JAH, FRA), University of Washington (JN, JWS, FRA, CDB, JAH), Veterans Affairs Medical Center (JN, JWS) i Immunex Corporation (NO, SG), wszystko w Seattle; Dana-Farber Cancer Institute, Boston (SNR, ASF, JR, LMN); Centrum Medyczne Uniwersytetu w Nebrasce, Omaha (PJB, JMV, JOA); i Hoechst-Roussel Pharmaceuticals, Somerville, NJ (DO, MG). Prośba o przedruk do Dr. Nemunaitisa w 111-ONC, Veterans Affairs Medical Center, 1660 S. Columbian Way, Seattle, WA 98108.

[przypisy: jar kielnarowa, mixelektronix, zdz słupsk ]